Arslanoglu Nakliyat
Batıkent Evden Eve Nakliyat - Arslanoglu Ankara Evden Eve Nakliyat Batıkent Evden Eve Nakliyat - Arslanoglu Ankara Evden Eve Nakliyat
+90 537 866 08 92

Sosyal Medyada Biz}

Batıkent Evden Eve Nakliyat

Batıkent Evden Eve Nakliyat

Batıkent evden eve nakliyat

BATIKENT evden eve nakliyat, taşıma, ambalajlı, sigortalı, marangozlu, şehir içi ve şehirler arası evden eve taşıma  firması olarak ev eşyası taşımacılığı konusunda yılların tecrübesine sahip olan firmamız nakliyat ve depolama konusunda faaliyet göstermektedir. Yılların deneyimi ve çağımızın koşullarına uygun teknoloji ile ev eşyanızı taşıyoruz. Etimesgutta yıllardır faaliyet gösteren firmamız gün geçtikçe kalitesinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmetlerine titizlikle devam etmektedir. Çünkü şunun bilincindeyiz ki; ”EN İYİ REKLAM, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR. BATIKENT evden eve şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti veren evden eve firmamızın tüm  araçlarının tamamı kapalı çelik kasa olup içleri özel olarak ev eşyası taşımak üzere tasarlanmıştır. Hava şartları ne olursa olsun eşyalarının evinizden farksız şekilde güvenle sevk edilmektedir.

TAŞIMA İÇİN EN UYGUN AMBALAJLAMA YAPILMAKTADIR;

evden eve nakliyat etimesgutBATIKENT evden eve nakliye firması olarak eşyalarınızı taşıma öncesi en uygun ambalaj malzemesi kullanarak zarar görmesini tamamen engellemeye çalışıyoruz. Mobilya ve tesisat ustamız eski evinizdeki mobilya ve beyaz eşyalarınızı söküp yeni evinizde sizin istediğiniz yere sökülen bütün malzemelerin hatasız şekilde  montajını gerçekleştirmekle görevlidir.

08 Ocak 2021
731 kez görüntülendi
Bizi Arayın
Canlı Destek
Merhaba Arslanoglu Nakliyat'a Hoşgeldiniz ! Sizlere Nasıl Yardımcı Olabilirim ?